W ostatnim czasie w każdej wolnej chwili staram się zająć nadrabianiem wszystkich seriali, które są na mojej liście. Jest ich bardzo dużo, co z jednej strony jest ogromnym plusem, gdyż zawszę mam co oglądać, ale jednak mimo wszystko w moim przypadku jest na to  mało czasu. Pomyślałam, że już dzieliłam się tym tematem na moim kanale Youtube, więc przyszdł czas również na bloga, a okazja jest bardzo dobra bo cały czas szukam inspiracji na pisanie.

1. „TEEN WOLF”

Ten serial jest moją totalną miłością w ostatnich kilku miesiącach, co prawda nadal go oglądam, ale już po pierwszych odcinkach wiedziałam, że znajdzie się na liście moich ulubionych. Tak jak tytuł wskazuję opowiada o wilkołakach, ale dla osób, które nie przepadają za tematyką zwierząt, tajemnic i przemocy, myślę że warto jednak obejrzeć kilka pierwszych odcinków. Bardzo wiele zagadek i ciekawych wątków, sprawia że chcę się oglądać odcinek za odcinkiem, by zobaczyć jakie jest wyjaśnienie następnej sprawy. Są również sprawy miłosne miedzy bohaterami, dla osób które lubią romanse. Sześć sezonów sprawia, żę można naprawdę przywiązać się do postaci z ekranu, ale myślę że jest to ogromny atut, ponieważ w przypadku ciekawej fabuły nie trzeba się martwić o szybkie zakończenie.

Znalezione obrazy dla zapytania teen wolf

2. „RIVERDALE”

Bez wątpienia jeden z najlepszych jakie widziałam. Aktualnie trwa kilkutygodniowa przerwa w drugim sezonie, więc ja czekam z niecierpliwością, ale serial również można zapisać do grupy typowo tajemniczych fabuł. Pierwszę odcinki dotyczą śledztwa odnośnie morderstwa młodego chłopaka, a za tym idą kolejne tajemnice, które chce rozwiązać grupa nastolatków chodzących do liceum. Zdarzają sie w nim czasem drastyczne momenty, przez co nie jest to serial dla osób o słabych nerwach.

Znalezione obrazy dla zapytania riverdale

3. „FAMOUS IN LOVE”

Mam bardzo duży niedosyt po skończeniu pierwszego sezonu, myślę że niektórzy wiedzą o co chodzi. Z niecierpliwością czekam na kolejny, który powinien ukazać się za kilka miesięcy w połowie 2018 roku. Zdecydowanie jest to serial dla tych, którzy tak jak ja uwielbiają Hollywood’zkie klimaty. Fabuła jest ciekawa i bardzo przyjemna, nie ma w nim drastycznych lub bardziej nieprzyjemnych scen. Opowiada o tym jak życie może się zmienić kiedy wchodzi się do świata sławy i showbiznesu grając w bardzo popularnej produkcji filmowej. Jest w nim dużo wątków miłosnych i tajemnic, ale raczej zwiącanych z codziennymi rzeczami.

Podobny obraz

4. „THE BOLD TYPE”

Jeśli komuś zawszę marzyła się praca w Nowym Jorku razem ze wspaniałymi ludźmi to idealny serial właśnie dla takich osób. Opowiada o trzech przyjaciółkach, które pracują tworząc znany magazyn. Poruszonych jest dużo wątków codziennego życia, w szczególności miłosnych rozterek. Skończyłam go oglądać stosunkowo niedawno i już nie mogę sie doczekać następnych dwóch sezonów, które podobno są już zamówione i zaplanowane. Drugi prawdopodobnie ukaże się w połowie 2018 roku. Fabuła jest bardzo poruszająca, myślę że głownie przez normalne problemy życia codziennego poruszane w serialu.

Znalezione obrazy dla zapytania the bold type

DAJCIE ZNAĆ JAKIE WY OGLĄDACIE SERIALE! JESTEM BARDZO CIEKAWA 🙂

One thought on “MOJE ULUBIONE SERIALE!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *